Cena poradenstva

Cena poradenstva: 50,- Eur zahŕňa

  1. Osobné poradenstvo s koučingom: pre dojčenie a dobrý život s bábätkom – riešenie akéhokoľvek Vášho problému pri dojčení, prisávaní či nepokoji alebo častom plači bábätka, slabom spánku, nespokojnosti, plynatosti, slabom priberaní… atd atp: 40,- Eur
  2. Cestovné náklady, strata času, amortizácia auta: 10,- Eur

Spolu: 50,- Eur

 

Poradenstvo trvajúce okolo 100 až 120 minút obsahuje všetko k situácii + koučing, rady do budúcnosti napr. ako udržať dosiahnutý príjemný stav.

Koncová cena poradenstva zahŕňa aj jednu praktickú vec: mail pre mamičku – články, linky, výroky, videá atp. Kedykoľvek sa môžete k nim vrátiť 🙂

Po poradenstve poskytujem mamičkám bezplatnú telefonickú 10-minútovú konzultáciu novovzniknutej situácie kedykoľvek v budúcnosti – 10-12 minút nám isto bude stačiť, prax to potvrdzuje 🙂

Ukážka šatkovania bez vloženia dieťaťa: gratis. S vložením: + 5,- Eur – nie som poradkyňa pre nosenie, ovládam však základný úväz, ktorý Vám postačí do pol roka dieťatka.

 

 

Ukážka šatkovania bez vloženia dieťaťa: gratis. S vložením: + 5,- Eur – nie som poradkyňa pre nosenie, ovládam však základný úväz, ktorý Vám postačí do pol roka dieťatka.

Každé poradenstvo obsahuje aj emočný koučing. 

 

Výborná a praktická prirodzená cicavčia poloha – polosed/poloľah

 

Láskyplné šatkovanie, kde sa dieťatko „obsluhuje“ viac-menej samé – vertikálna poloha

 

Pracujem prevažne s týmito problémami mamičiek:

– Neprisávanie bábätka – dôvody a náprava, stabilizácia prisávania, mechanizmy

– Laktácia – slabá, príliš bohatá – riešenia

– Bradavky – ich zdravie, poranenia a ich riešenie

– Klobúčik – kedy áno a kedy nie

– Nosenie – význam, benefity a prekážky v nosení, spôsoby, metódy, úväz

– Polohy na dojčenie

– Vylučovanie

– Prebaľovanie alebo alternatíva

– Spolunažívanie s dieťaťom

– Príkrmy, pitný režim

– Spánok, spánkový režim – predpoklady, prostredia na spánok, prekážky, poruchy spánku dieťaťa, matky

+ Podpora, emočný koučing, harmonizácia situácie

 

E-mail konzultácie neposkytujem, iba telefonické.

 

Radím v Bratislave a okolí (mimo Záhoria) – koľko to stojí?

Radím s príplatkom 5,- Eur v: Záhorská Bystrica, Stupava, Svätý Jur, Vajnory, Veľký Biel, Senec. Obec Hainburg a obce pred ním.

V obciach: Záh. Bystrica, Stupava, Marianka, Vajnory, Svätý Jur, Pezinok, Rusovce, Rovinka, Dun. Lužná, Čierna Voda radím s príplatkom 0,25 Eur / 1 km.

 

Akútne telefonické poradenstvo: pre matku žijúcu kdekoľvek v cudzine v trvaní okolo 50 minút (dojčenie, prisávanie, spánkový „režim“ a iné): 15,- Eur 

 

Ako emočná koučka poskytujem matkám poradenstvo s prvkami emočného koučingu. Radím a pracujem s psyché matky/rodičov – v jej/ich prospech a spokojnosť bábätka. Emócie určujú naše prežívanie, a tak sú nesmierne dôležité. Ak sú zranené – ak  dominuje emócia smútku (stáva sa po ťažkom pôrode), obavy, strachu či neistoty, všetko je skomplikované. Ak sú podchytené a spracované, tak rodič vyhráva a bábätko takisto. WIN – WIN.

 


 

Spomienka na výnimočné poradenstvá

Milí rodičia, milé mamy. Zavše sa stane, že narazím na výnimočne oceňujúcich a vďačných rodičov. Tak sa mi stalo aj v dňoch 13. až 22. marca 2017.

Dve Márie, v pondelok a vo štvrtok, v piatok tretia mama – Marianna, štvrtá, Mirka s manželom Martinom v sobotu a 22. marca Anička s manželom Mikulášom. Krásne mená, všetky ich mám rada. A tiež nesmierne zaujímavé matky. Citové a veľmi zacielené na spokojnosť dieťatka. Ale aké pomýlené… až to bolelo. Aj ocinkov bábätiek. Vysvitlo, že ani jedna mama, ani jedni rodičia neboli na nijakej príprave na materstvo či rodičovstvo. A všetci si mysleli niečo také, že dieťatko sa napapá a potom bude vzorne spať… A zistili, že to tak nie je a preto bolo u nich veľa nepohody. 

Tak ako vždy, hovorila som vo všetkých piatich rodinách najprv k očakávaniam dieťaťa. Radila som prirodzenú polohu. Tá boduje úplne všade (je to tá prvá nižšie) a hovory o očakávaniach dieťaťa niekedy mamu zložia až k slzám. Takto reagovalo všetkých týchto päť mám. Každá z nich si uvedomila, že mu vôbec nerozumela… A ja zavše pôsobím akoby som tú nevedomosť odkliala. Zrazu im to ide, dieťa sa upokojí a harmonicky sa napapá, bradavka vôbec nebolí a veľmi naliaty prsník je odrazu príjemne omäknutý. A sú aj iné, ďalšie milé prekvapenia a aj dojatie či radosť mamy, rodičov a zavše aj smiech. Nastáva úplné uvoľnenie oboch rodičov – odrazu sa usmievajú, komentujú peknú situáciu, spokojnosť bábätka a vzorné a už na pohľad slastné sanie prsníka. A odrazu si pochvaľujú aj verbálne, nielen iba úsmevmi a komentujú aj úžas nad tou zmenou. Adresujú mi svoju radosť nad tým ako podané rady skvele fungujú. Bývajú nadšení a vďační. Popri vyplatenej sume za poradenstvo ma niekedy aj obdarujú. Doma upečený koláč alebo štrúdľa. Domáce zaváraniny alebo mydlo, ktoré mamička vyrába. Alebo vytopená masť. A tiež tašku na nákupy, čo zas vyrába mamičkina sestra. Alebo, alebo… je to milé a hovorí to o veľkej vďačnosti rodičov. Bývam vtedy veľmi šťastná. Ďakujem vám, mamičky, ockovia!