EFT pre ženu každého veku

EFT pomôže každému, kto prejaví záujem o pomoc. Unikátne na EFT je, že dokáže pomôcť aj človeku s pochybnosťou, či mu pomôže. Poznáte niekoho takého? A záleží Vám na ňom…?

Myslíte si, že by EFT mohlo pomôcť…? Možno priateľke či niekomu z rodiny…? Neváhajte. Povedzte im o tejto možnosti pomoci.

 

Pomoc mladej žene, dievčaťu

  • Nedarí sa Vám v škole tak, ako by ste si želali? Hoci sa učíte, výsledky nie sú dobré?

EFT môže pomôcť odblokovať Vaše vnútorné brzdy, ktoré blokujú Váš úspech.

  • Ste mladá, vzdelaná žena, možno aj pekná či atraktívna a napriek tomu nemáte šťastie na partnera?
  • Alebo naopak, nie ste príliš atraktívna (ak sa na to pozeráte pohľadom lifestylových časopisov) a myslíte si, že práve preto nemáte šťastie na partnera?

EFT Vám môže pomôcť zbaviť sa vnútorných obmedzení a “právd” na Vašich vnútorných stenách, ktoré ste si tam napísali Vy či Vaše okolie.

 

Pomoc žene v strednom veku

Máte pocit, že pri každodenných starostiach o rodinu, deti a manžela a samozrejme pri pracovnom vyťažení Vám akosi neostáva priestor na prežívanie šťastia? Máte všetko a necítite šťastie…? Naopak, cítite smútok či nespokojnosť? A možno aj tlak na Váš výkon? EFT Vám môže pomôcť vyladiť Vaše emočné prežívanie.

Terapia EFT môže doslova rozpustiť Vaše negatívne emócie a nadobudnúť pokoj a dôveru v seba a v život.

 

Ste žena po päťdesiatke či ešte staršia?

Každý deň si kladiete znepokojivú otázku prečo to tak rýchlo letí? Prečo sa tak rýchlo meníte? A ako prídete k tomu, že Vaša krása a sviežosť už nie je to, čo bývala? Cítite nespokojnosť, obavy či strach ako to pôjde ďalej? Či sa budete vedieť uplatniť aj ako starnúca žena…?

EFT Vám môže pomôcť nájsť strácajúce sa sebavedomie, odstrániť pochybnosti a dať Vám k tomu víziu svojej neodolateľnosti v trochu zmenenom “šate”.