Prihlásenie na kurz, platba a iné

ON-LINE PRIHLÁŠKA

Vaše meno a priezvisko

Týždeň gravidity

Dátum kurzu

Váš e-mail (povinné)

Váš telefón

Poznámky, doplňujúce info...

Ďakujeme…!

 

PLATOBNÉ ÚDAJE

  1. Číslo účtu v TATRA banke: SK3311000000002924916085
  2. Ako variabilný symbol uveďte Vaše tel. číslo
  3. Do poznámky prosím uveďte svoje krstné meno, aktuálne priezvisko a dátum vybraného kurzu. Príklad: Eva Takacova 10022018

Po pripísaní platby na náš účet Vám platbu potvrdíme – Vaše miesto na kurze je platbou rezervované. Otecko bábätka za vstup na kurz neplatí. Ak príde mama sama, kurzovné sa však neznižuje.

 

MIESTO KONANIA

  • Miesto kurzu: Drahovce, Miestny úrad
  • Trvanie kurzu:  2 soboty od 14.30 do 18.30

 

VRÁTENIE kurzovného –  predčasný pôrod, ochorenie… 

  • ak porodíte skôr a nestihnete prísť na kurz a do 3 dní po pôrode nám doručíte potvrdenie o pôrode a je to v čase 7 dní pred kurzom, kam sa započítava aj deň oznámenia, nie však deň kurzu – vrátime Vám celé kurzovné. Ak je to pred kurzom 6 až 3 dni, vrátime Vám za predpokladu potvrdenia o pôrode – 50 % z ceny kurzovného. Ak je to menej ako 3 dni pred kruzom, kurzovné sa z prevádzkových dôvodov nevracia.
  • ak Vás hospitalizujú ako rizikovú rodičku alebo ak ochoriete a doručíte nám o tom potvrdenie a je to 7 dní pred kurzom – vrátime Vám celé kurzovné, ak je to 6 dní (vrátane dňa oznámenia a dňa kurzu) alebo 5 dní, vrátime Vám 50 % kurzovného. Ak je to menej ako 5 dní, kam sa započítava aj deň oznámenia, nie však deň kurzu – kurzovné sa z prevádzkových dôvodov nevracia.
  • Ďakujeme za rešpektovanie týchto podmienok.